Bronza | Apie mus
332
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-332,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Apie mus

Dirbinių iš bronzos gamyba-elitinė meninių dirbinių gamybos kryptis. Šiandien pasaulyje sukurta be galo daug medžiagų, tačiau bronza tradiciškai užima aukštą vietą kartu su kitais brangiaisiais metalais.

 

Caggiati prekinis ženklas priklauso Italijos kompanijai Matthews international S.p.A., kuri yra bronzos gaminių antkapiniams paminklams gamybos lyderė Europoje ir priklauso Matthews International koncernui į kurį įeina tokios kompanijos, kaip Fracaro, Matthews Cremation, York, Architectural, Ikon, FHP.

 

Caggiati bronzos dirbiniai pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Caggiati bronzos dirbiniams suteikiama neribota garantija. Tokie pasiekimai galimi tik naudojant naujausias technologijas ir geriausias žaliavas. Paminklai, puošiami bronzos dirbiniais, įgauna daugiau estetikos ir grožio.

 

1997 m. pirmieji įvežėme į Lietuvą ir pradėjome prekiauti Italijos kompanijos “Caggiati S.p.A.” bronzos gaminiais, skirtais papuošti antkapinius paminklus.

 

Nuo 2013 m. kovo 15 dienos tapome oficialūs ir vieninteliai Caggiati prekinio ženklo atstovai Pabaltijo šalyse.

Mes įprasminame emocijas